Hoppa till innehåll

Härlig markplanslägenhet i San Pedro del Pinatar

  • 4 rum
  • 239 000 €

San Pedro del Pinatar, Murcia - Mar Menor

C/ Las Esperanzas - La Llana Beach

Pris:
239 000 €
Antal rum:
4
Antal sovrum:
3
Antal badrum:
2
Byggyta:
78 kvm
Ref:
MU004
Typ:
Lägenhet
Terrass:
Ja
Pool:
Ja

[En bra dold rubrik här]

Vill du veta mer om bostaden?

Ansvarig mäklare

Marc Morissette

Franchisee

Kontakta mig

Torrevieja
Marc Morissette

Bevaka bostäder i Spanien

Missa inte din drömbostad! Nu kan du snabbt skapa en bevakning via vår kostnadsfria tjänst och få tips om bostäder i Spanien som passar just dina intressen och behov.

Skapa bevakning

Härlig markplanslägenhet i San Pedro del Pinatar

Markplanslägenhet, i utmärkt skick, med två till tre sovrum, två badrum och stora terrasser i den vackra spanska staden San Pedro del Pinatar.

Beskrivning

Bjurfors Costa Blanca har nöjet att presentera denna härliga markplanslägenhet, byggd 2022, i utmärkt skick.

Lägenheten erbjuder 78 byggda kvm fördelat på ett rymligt vardagsrum med kök i öppen planlösning, ett rum som kan användas som kontor eller ett tredje sovrum, två rymliga sovrum med inbyggda garderober och två badrum. Varav ett är en-suite till huvudsovrummet.

Tillgången till bostaden sker genom en stor privat trädgård där du har gott om plats för parkering, en rymlig terrass för utemöbler och plats för solstolar. På baksidan av lägenheten finns även en uteplats som kan användas som tvättstuga med ingång genom sovrummen.

Bostadsområdet erbjuder ett härligt gemensamt område med konstgräs samt en trevlig pool med jacuzzi.

Nära huset kan du hitta stormarknader, flera trevliga restauranger, butiker och inom en kort promenad stadens centrum. Bara en kort bilresa bort kan du nå flera golfbanor som Lo Romero eller Roda Golf, samt flera köpcentrum och de vackra stränderna i Mar Menor eller Medelhavet.

Välkommen att kontakta Bjurfors Costa Blanca för mer information!

Anmäl intresse

Bilder

Planritning

Planlösning

Fakta om bostaden

Information

Typ
Lägenhet
Pris
239 000 €
Våningsplan
0 av 1
Rum
4
Antal sovrum
3
Max antal sovrum
3
Antal badrum
2
Byggyta
78 kvm
Trädgård
Ja

Exteriör

Pool
Ja
Terrass
Ja

Trevligt gemensamt poolområde

Stor privat uteplats framför bostaden

Driftskostnad (per år)

Samfällighetsavgift
468 €

Byggnadssätt

Byggnadstyp
Markplanslägenhet
Byggår
2022

Energideklaration

Utförd
Ja
Energiklass
B

Avstånd

Strand
2200 m
Hav
2200 m
Pool
50 m
Shoppingcenter
3200 m
Livsmedelsbutik
120 m
Golfbana
8000 m
Flygplats
37700 m
Sjukhus
8300 m

Karta

C/ Las Esperanzas - La Llana Beach

C/ Las Esperanzas - La Llana Beach

30740 Murcia - Mar Menor

Visa i Google Maps (öppnas i nytt fönster)

Anmäl intresse eller ställ en fråga till mäklaren

Så hanterar vi dina personuppgifter: bjurfors.se/privacy

Liknande bostäder