Hoppa till innehåll

Hitta rätt mäklare

Alla våra kontor

Bjurfors Alingsås

Adress
Kungsgatan 20
441 30 Alingsås
E-post
alingsas@bjurfors.se
Telefon
0322-28 53 50

Bjurfors Bjärred

Adress
Vikingavägen 1
237 31 Bjärred
E-post
bjarred@bjurfors.se
Telefon
046-29 71 70

Bjurfors Bohuslän

Adress
Tången 30
471 61 Myggenäs
E-post
bohuslan@bjurfors.se
Telefon
0304-66 00 00

Bjurfors Borås

Adress
Västerlånggatan 24
503 30 Borås
E-post
boras@bjurfors.se
Telefon
033-28 13 00

Bjurfors Botkyrka

Adress
Sjödalsvägen 19A
141 46 Huddinge
E-post
botkyrka@bjurfors.se
Telefon
08-711 33 00

Bjurfors Bromma

Adress
Gustavslundsvägen 22
167 51 Bromma
E-post
bromma@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 40

Bjurfors Båstad

Adress
Köpmansgatan 4
269 35 Båstad
E-post
bastad@bjurfors.se
Telefon
0431-47 40 20

Bjurfors Dalarna

Adress
Ölandsgatan 6
791 60 Falun
E-post
dalarna@bjurfors.se
Telefon
023-133 30

Bjurfors Enskede

Adress
Nynäsvägen 321
122 34 Enskede
E-post
enskede@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 50

Bjurfors Farsta

Adress
Malmövägen 59
121 53 Johanneshov
E-post
farsta@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 70

Bjurfors Gotland

Adress
Kung Magnus Väg 3D
621 46 Visby
E-post
gotland@bjurfors.se
Telefon
0498-214080

Bjurfors Göteborg (Huvudkontor)

Adress
Alelundsgatan 4
412 66 Göteborg
E-post
goteborg@bjurfors.se
Telefon
031-733 20 00

Bjurfors Göteborg City

Adress
Engelbrektsgatan 30
411 37 Göteborg
E-post
goteborgcity@bjurfors.se
Telefon
031-761 79 00

Bjurfors Halmstad

Adress
Klammerdammsgatan 6
302 42 Halmstad
E-post
halmstad@bjurfors.se
Telefon
035-18 80 20

Bjurfors Hammarby och Skarpnäck

Adress
Malmövägen 59
121 53 Johanneshov
E-post
hammarby@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 70

Bjurfors Haninge

Adress
Tutviksvägen 3A
136 75 Vendelsö
E-post
haninge@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 40

Bjurfors Helsingborg City

Adress
Stortorget 14
252 23 Helsingborg
E-post
helsingborg@bjurfors.se
Telefon
042-611 41 00

Bjurfors Helsingborg Norr

Adress
Drottninggatan 96
252 21 Helsingborg
E-post
helsingborg.norr@bjurfors.se
Telefon
042-611 41 00

Bjurfors Hisingen

Adress
Eriksbergstorget 11
417 64 Göteborg
E-post
hisingen@bjurfors.se
Telefon
031-761 79 60

Bjurfors Home

Adress
Ekonomigatan 4
216 13 Limhamn
E-post
stylisterna.malmo@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 00

Bjurfors Huddinge

Adress
Sjödalsvägen 19A
141 46 Huddinge
E-post
huddinge@bjurfors.se
Telefon
08-711 33 00

Bjurfors Härryda

Adress
Biblioteksgatan 24
435 30 Mölnlycke
E-post
harryda@bjurfors.se
Telefon
031-88 79 60

Bjurfors Hässleholm

Adress
Frykholmsgatan 5
281 31 Hässleholm
E-post
hassleholm@bjurfors.se
Telefon
0451-71 08 00

Bjurfors Höllviken

Adress
Falsterbovägen 50
235 51 Höllviken
E-post
hollviken@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 90

Bjurfors Jönköping

Adress
Klostergatan 9
553 17 Jönköping
E-post
jonkoping@bjurfors.se
Telefon
036-37 26 00

Bjurfors Karlstad

Adress
Drottninggatan 14
652 25 Karlstad
E-post
karlstad@bjurfors.se
Telefon
054-18 10 00

Bjurfors Kristianstad

Adress
Fundationsvägen 17
291 28 Kristianstad
E-post
kristianstad@bjurfors.se
Telefon
044-620 20 00

Bjurfors Kungsbacka

Adress
Västergatan 8
434 30 Kungsbacka
E-post
kungsbacka@bjurfors.se
Telefon
0300-504 90

Bjurfors Kungsholmen

Adress
Fleminggatan 18
112 26 Stockholm
E-post
kungsholmen@bjurfors.se
Telefon
08-520 26 110

Bjurfors Kungälv

Adress
Gymnasiegatan 6
442 34 Kungälv
E-post
kungalv@bjurfors.se
Telefon
0303-20 86 60

Bjurfors Landskrona

Adress
Järnvägsgatan 17
261 32 Landskrona
E-post
landskrona@bjurfors.se
Telefon
0418-48 44 00

Bjurfors Lerum

Adress
Almekärrsvägen 9
443 39 Lerum
E-post
lerum@bjurfors.se
Telefon
0302-556 50

Bjurfors Lidingö

Adress
Stockholmsvägen 53
181 31 Lidingö
E-post
ostermalm-lidingo@bjurfors.se
Telefon
08-520 26 130

Bjurfors Liljeholmen/Hägersten

Adress
Årstaängsvägen 21 B
117 43 Stockholm
E-post
liljeholmenhagersten@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 80

Bjurfors Limhamn

Adress
Linnégatan 38 och Järnvägsgatan 20
216 14 Limhamn
E-post
limhamn@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 80

Bjurfors Linköping

Adress
Sankt Larsgatan 24
582 24 Linköping
E-post
linkoping@bjurfors.se
Telefon
013-560 33 20

Bjurfors Lomma

Adress
Kajgatan 30
234 39 Lomma
E-post
lomma@bjurfors.se
Telefon
040-615 19 30

Bjurfors Luleå

Adress
Smedjegatan 10
972 33 Luleå
E-post
lulea@bjurfors.se
Telefon
0920-22 80 00

Bjurfors Lund Centrum

Adress
Bankgatan 1
223 52 Lund
E-post
lund.centrum@bjurfors.se
Telefon
046-273 26 40

Bjurfors Lund Väster

Adress
Trollebergsvägen 12
222 29 Lund
E-post
lund.vaster@bjurfors.se
Telefon
046-273 26 70

Bjurfors Malmö City (Huvudkontor)

Adress
Hallenborgs gata 1
211 19 Malmö
E-post
malmo.city@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 00

Bjurfors Malmö Väster

Adress
Tessins väg 2
217 58 Malmö
E-post
malmo.vaster@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 50

Bjurfors Malmö Öster

Adress
Sallerupsvägen 126
212 28 Malmö
E-post
malmo.oster@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 70

Bjurfors Marstrand

Adress
Lilla Varvsgatan 12
442 66 Marstrand
E-post
marstrand@bjurfors.se
Telefon
0303-20 86 61

Bjurfors Mellanskåne

Adress
Nya Torg 11
243 30 Höör
E-post
hoor@bjurfors.se
Telefon
0413-48 58 00

Bjurfors Mölndal

Adress
Bergmansgången 5
431 30 Mölndal
E-post
molndal@bjurfors.se
Telefon
031-706 83 50

Bjurfors Nacka

Adress
Lillängsvägen 3
131 41 Nacka
E-post
nacka@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 30

Bjurfors Partille

Adress
Göteborgsvägen 34
433 60 Sävedalen
E-post
partille@bjurfors.se
Telefon
031-336 78 70

Bjurfors Sigtuna Märsta

Adress
Tingvallavägen 1 / Stora gatan 31
Märsta/Sigtuna
E-post
sigtuna@bjurfors.se
Telefon
08-728 22 90

Bjurfors Sollentuna

Adress
Aniaraplatsen 2
191 47 Sollentuna
E-post
sollentuna@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 90

Bjurfors Solna Sundbyberg

Adress
Råsundavägen 116
169 50 Solna
E-post
solna-sundbyberg@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 10

Bjurfors Staffanstorp

Adress
Torget 4
245 31 Staffanstorp
E-post
staffanstorp@bjurfors.se
Telefon
046-273 26 30

Bjurfors Stockholm (Huvudkontor)

Adress
Birger Jarlsgatan 2
114 34 Stockholm
E-post
stockholm@bjurfors.se

Bjurfors Stockholms skärgård

Adress
Odelbergs Väg 13c
134 40 Gustavsberg
E-post
skargard@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 20

Bjurfors Sundsvall

Adress
Nybrogatan 27
852 36 Sundsvall
E-post
sundsvall@bjurfors.se
Telefon
060-61 50 00

Bjurfors Södermalm

Adress
Götgatan 99
116 62 Stockholm
E-post
sodermalm@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 20

Bjurfors Torslanda

Adress
Flygfältsgatan 28
423 37 Torslanda
E-post
torslanda@bjurfors.se
Telefon
031-92 29 70

Bjurfors Trelleborg

Adress
Algatan 23
231 42 Trelleborg
E-post
trelleborg@bjurfors.se
Telefon
0410-72 46 00

Bjurfors Tyresö

Adress
Tutviksvägen 3A
136 75 Vendelsö
E-post
tyreso@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 40

Bjurfors Täby och Danderyd

Adress
Bergtorpsvägen 43 A
183 64 Täby
E-post
taby@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 60

Bjurfors Upplands Väsby

Adress
Herrgårdsvägen 34
194 74 Upplands Väsby
E-post
upplandsvasby@bjurfors.se
Telefon
08-518 343 00

Bjurfors Uppsala

Adress
Hamnplan 11
753 19 Uppsala
E-post
uppsala@bjurfors.se
Telefon
018-24 01 50

Bjurfors Varberg

Adress
Kyrkogatan 19 a
432 41 Varberg
E-post
varberg@bjurfors.se
Telefon
0340-500980

Bjurfors Vasastan

Adress
Karlbergsvägen 13
113 27 Stockholm
E-post
vasastan@bjurfors.se
Telefon
08- 520 261 45

Bjurfors Vemdalen

Adress
Skalets torg Vemdalsskalet
846 94 Vemdalen
E-post
vemdalen@bjurfors.se
Telefon
0684-280 00

Bjurfors Värmdö

Adress
Odelbergs Väg 13c
134 40 Gustavsberg
E-post
varmdo@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 20

Bjurfors Västerås

Adress
Köpmangatan 3
722 15 Västerås
E-post
vasteras@bjurfors.se
Telefon
021-440 75 30

Bjurfors Västra Göteborg

Adress
Askims Verkstadsväg 18
436 34 Askim
E-post
vaster@bjurfors.se
Telefon
031-68 69 70

Bjurfors Växjö

Adress
Klostergatan 8
35230 Växjö
E-post
vaxjo@bjurfors.se
Telefon
0470-281 82

Bjurfors Ystad

Adress
Stora Östergatan 34
271 34 Ystad
E-post
ystad@bjurfors.se
Telefon
0411-56 88 00

Bjurfors Åre

Adress
Stationsvägen 25
837 23 ÅRE
E-post
are@bjurfors.se
Telefon
0647-66 39 00

Bjurfors Älvsjö och Fruängen

Adress
Perronggatan 1
125 31 Huddinge
E-post
alvsjofruangen@bjurfors.se
Telefon
08-711 33 00

Bjurfors Örebro

Adress
Kungsgatan 2
702 11 Örebro
E-post
orebro@bjurfors.se
Telefon
019-25 01 10

Bjurfors Örgryte & Östra Göteborg

Adress
Alelundsgatan 4 (Villa) / Engelbrektsgatan 30 (BR)
412 66 Göteborg
E-post
goteborg@bjurfors.se
Telefon
031-733 20 00

Bjurfors Österlen

Adress
Kristianstadsvägen 1
272 34 Simrishamn
E-post
osterlen@bjurfors.se
Telefon
0414-68 61 00

Bjurfors Östermalm

Adress
Karlavägen 60
114 49 Stockholm
E-post
ostermalm-lidingo@bjurfors.se
Telefon
08-520 261 30

Bjurfors Östersund

Adress
Biblioteksgatan 8 A
831 30 Östersund
E-post
ostersund@bjurfors.se
Telefon
063-10 41 00

Kundvård Göteborg

Adress
Odinsgatan 10
411 03 Göteborg
E-post
hittabostad@bjurfors.se
Telefon
031-733 20 22

Kundvård Öresund

Adress
Hallenborgs gata 1
211 19 Malmö
E-post
kundvard.malmo@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 45

Nyproduktion Göteborg

Adress
Alelundsgatan 4
412 66 Göteborg
E-post
nyproduktion.goteborg@bjurfors.se
Telefon
031 -733 20 25

Nyproduktion Skåne

Adress
Hallenborgs gata 1
211 19 Malmö
E-post
nyproduktion.skane@bjurfors.se
Telefon
040-608 30 00

Nyproduktion Stockholm

Adress
Engelbrektsgatan 9-11
114 32 Stockholm
E-post
nyproduktion.stockholm@bjurfors.se
Telefon
0730-30 90 30

Näringsliv Göteborg

Adress
Odinsgatan 10
411 03 Göteborg
E-post
naringsliv.goteborg@bjurfors.se
Telefon
031-761 79 80

Näringsliv Stockholm

Adress
Arenavägen 39, 16 tr
121 77 Johanneshov
E-post
naringsliv.stockholm@bjurfors.se
Telefon
08-520 267 00

Näringsliv Öresundsregionen

Adress
Tessins väg 2
217 58 Malmö
E-post
naringsliv.malmo@bjurfors.se
Telefon
040-608 38 80

Välkommen ett steg upp

Hitta mäklare

Första intrycket

Tillsammans med branschens främsta fotografer och stylister lyfter vi fram din bostads bästa egenskaper – och attraherar fler spekulanter.

Vi har köparna

Vi skapar optimal mix av marknadsföringsaktiviteter för att nå ut till så många potentiella köpare som möjligt. Detta inkluderar även matchning i Bjurfors köparregister Boagenten.

Mäklare som gör skillnad

Ända sedan 1965 har affärsmannaskapet och engagemanget hos våra mäklare gjort stor skillnad. Vi har kompetensen och verktygen som den stora aktör vi är, samtidigt som vi har mäklare med lokal kännedom och personligt engagemang som ger allt vid varje affär.